Cześć! :)

Mam na imię Karolina.

Moja pasja? Fotografuję cudowne wspomnienia, piękne wnętrza, wspaniałe osoby i zwierzaki. Uwielbiam obserwować ludzi i świat przez obiektyw. Często czuję, że aparat, który trzymam w ręku jest nie tylko prostym narzędziem do uchwycenia obrazu, ale również magiczną maszyną potrafiącą zatrzymać daną chwilę na zawsze. Jest moim małym wehikułem czasu.
À propos wehikułów czasu ;) Wspólną podróż z aparatami rozpoczęłam już w wieku 13 lat. Od pierwszego spaceru z kompaktem rodziców, przez wyprawy z małymi lustrzankami aż do marszu z moim ulubionym Nikonem D750 – aparaty towarzyszą mi cały czas. Przez wszystkie lata fotografia nauczyła mnie bardzo wiele i dostarczyła niezliczonej ilości niesamowitych przeżyć. Właśnie dlatego tak lubię trzymać aparat w ręku. Zawsze przeżywam to, co dzieje się po drugiej stronie obiektywu i potrafię te emocje uchwycić. Umiejętności techniczne zdobywałam nie tylko podczas niezliczonych godzin pracy z różnym sprzętem fotograficznym. Już na początku mojej drogi zdecydowałam, że dążąc do doskonałości muszę ukończyć szkołę fotograficzną. Tak też się stało i dzisiaj mogę się pochwalić dyplomem fototechnika.

Nieuchwytne emocje

Każdy dzień naszego życia wypełniony jest emocjami. Czasami są one elektryzujące i niesamowicie wyraźne. Czasami są delikatne i spokojne. Wszystkie łączy jednak to, że trwają tylko kilka krótkich, nieuchwytnych chwil. Nie martwcie się jednak :) Znam sposób na to, żeby złapać Wasze emocje i pozwolić Wam się nimi cieszyć tak długo, jak tylko chcecie. Ja i mój Nikon już nie możemy się doczekać, żeby uwiecznić Wasze przeżycia i doświadczyć ich razem z Wami! :) Nie ucieknie nam żaden ślubny uśmiech, żadna łza szczęścia na chrzcinach, ani wzniosłe momenty obchodów rocznic, czy urodzin. Potrafimy zapisać w obrazach energię płynącą z koncertowej sceny i radość klubowiczów zatraconych w tanecznym szaleństwie. Z nami emocje nie są już nieuchwytne :)

Naturalne piękno

Jedną z cech, którą bardzo w sobie lubię jest łatwość nawiązywania kontaktów. Potrafię wzbudzić zaufanie nawet w osobach, które dopiero mnie poznają. To cecha niesamowicie ułatwiająca pracę podczas sesji fotograficznych. Pozwala mi stworzyć wyjątkową i komfortową atmosferę. Dzięki temu sesje brzuszkowe, rodzinne, czy portretowe mogą być dla Was jedynie przyjemnością. Nowym, ciekawym przeżyciem. Stres? Nie ma mowy!:) Photkara zawsze przynosi dobry humor i rozluźnioną atmosferę. Serio! ;) Fotografowanie ludzi sprawia mi szaloną przyjemność. Uwielbiam łapać ludzkie twarze, zachowania, przyzwyczajenia i relacje, a one najlepiej wyglądają, kiedy są naturalne. Bez sztucznego pozowania i przesadnych korekt photoshopem. Moje doświadczenie pozwoli bez problemu uchwycić Wasze naturalne piękno!

Prestiżowy styl

Biznes. Oczko w głowie niejednego. Niezależnie od tego jaki biznes prowadzisz zależy Ci na jak najlepszej prezencji i zaintrygowaniu jak największego grona klientów. Niezależnie od tego, czy prowadzisz profesjonalny salon fryzjerski, najlepiej wyposażoną siłownię, rewolucyjną firmę technologiczną, czy najskuteczniejszą agencję nieruchomości – potrzebujesz wysokiej jakości kontentu wizualnego. Odpowiednie zdjęcia pomogą Ci poszerzyć bazę Twoich klientów i rozbudować firmę. Moje doświadczenie i wrodzona dbałość o szczegóły pozwoli wyeksponować wszystko co najlepsze w Twoich produktach i pokazać to światu.Sesje zdjęciowe przeprowadzone ze mną mogą dodać Twoim usługom prestiżu i polepszyć ich wizerunek w oczach setek klientów.

Doświadczenie

 • Śluby i wesela
 • Chrzciny
 • Baby shower
 • Wieczory panieńskie
 • Koncerty
 • Imprezy klubowe i firmowe
 • Sesje brzuszkowe (aka. ciążowe)
 • Sesje rodzinne
 • Portrety
 • Sesje zwierząt domowych
 • Sesje ślubne
 • Sesje noworodków
 • Fotografia wnętrz i architektury
 • Fotografia obiektów sportowych i wellness
 • Fotografia modowa
 • Fotografia biznesowa
 • Targi

Profesjonalizm

Jeden z najważniejszych dla mnie etapów w całym procesie fotografowania to analiza potrzeb i wymagań. O każdym zleceniu „myślę” najpierw sercem i emocjami. Zastanawiam się jakie uczucia są dla Was ważne i co tak naprawdę chcecie na zdjęciach zobaczyć. Opracowuję metody na to, aby wyniki sesji były dla Was poruszające i zaskakujące. Niezależnie od tego, czy mam fotografować wzniosłe momenty podczas ślubu, czy wesołą atmosferę domowego zacisza zawsze angażuję się do granic w przygotowania sesji. Szukając zatem fotografa widzącego w zdjęciach dużo więcej niż tylko obraz, znającego sprzęt i zagadnienia techniczne, angażującego się w każdy powierzony projekt nie czekaj dłużej tylko…

Skontaktuj się ze mną!

Lokalizacja:
Trójmiasto

Telefon:
503 054 331