Opinie

Daria i Maciej

Karolina to bardzo miłą i kreatywna osoba. Potrafi uwiecznić przepiękne chwile z życia w sposób naturalny i nieprzekombinowany. Pomimo tego, że się nie znaliśmy czuliśmy się bardzo swobodnie. Dzięki Karolinie mamy cudowną pamiątkę!

Alicja i Konrad

Z Karoliną mieliśmy okazję pracować przy 3 sesjach i z efektów każdej z nich byliśmy bardzo zadowoleni :) Podczas zdjęć panowała luźna i wesoła atmosfera, Karolina miała pomysł na każdą sesję i zawsze była profesjonalnie przygotowana :) Ogromnym plusem było też to, że bardzo szybko dostawaliśmy obrobione zdjęcia :) Bardzo polecamy współpracę z Karoliną przy wszelakich rodzaju sesjach!

Asia Z.

Z Karoliny usług korzystałam kilkukrotnie i za każdym razem stawała na wysokości zadania! Była fotografem podczas Targów Używanych Sukien Ślubnych, wykonała zdjęcia naszego mieszkania na sprzedaż, fotografowała imprezę urodzinową oraz sesję domowym zwierzakom. Każda z sesji wymagała innych umiejętności i podejścia i za każdym razem zdjęcia były przepiękne! Nie dość, że Karolina robi przepiękne, klimatyczne zdjęcia ( co jest oczywiście podstawą pozytywnej oceny praca fotografa) to do tego jest przemiłą osóbką, co jest mega istotne, bo fotograf to osoba, która towarzyszy w najważniejszych momentach życia. Bardzo ceniłam sobie świetny kontakt z Karoliną,profesjonalizm,przemiłą atmosferę współpracy. Karolina ma głowę pełną pomysłów na fajne ujęcia, podczas eventu jest praktycznie niewidoczna, a wszędzie wszystko zdąży sfotografować, ma talent do wychwytywania niezwykłych momentów. Materiał za każdym razem otrzymywałam bardzo szybko, w wygodnej formie. Polecam Karolinę z całego serca na każdą okazję.

Asia K.

Karolina zachwyciła mnie pracowitością i rzetelnością. Jest cudowną i ciepłą osobą, która wykonuje swoją pasję jak najlepiej potrafi. Masz ochotę sie z nią od razu zaprzyjaźnić. Młodna,zdolna i utalentowana.”

Ania i Krzysiu

Z Karoliną udało nam się stworzyć piękne, rodzinne kadry. Pełne miłości i wzruszeń. Cudowna pamiątka na całe życie! Podczas sesji panowała spokojna atmosfera, mogliśmy być spokojni, że nie robimy nic wbrew naszemu Maluchowi. Dziękujemy <3

Maria

Pani Karolina jest profesjonalistką. Na sesję zdjęciową przyszła punktualnie, przygotowana w tematyce sesji ( była to sesja sportowa ). Podczas pracy, dzięki miłej atmosferze i fachowym podejściu świetnie się bawiłam i przestałam się stresować, dzięki czemu na zdjęciach wyszłam lepiej. Dla mnie, niezbyt doświadczonej ” modelki” ogromną pomocą były podpowiedzi ze strony fotografa, wybieranie kadru zdjęcia,możliwość wielu ujęć tak by efekt był zadowalający. Polecam! Fotograf z powołania, z wizją, świetnym podejściem do klienta i dużą cierpliwośćią! Na wspaniałe zdjęcia też długo nie trzeba czekać! ;)

Iza

Kiedy poznałam Karolinę, od razu wiedziałam, że jest osobą godna zaufania <3 Jej otwartość, pomysłowość i profesjonalizm to wszystkie cechy, które sprawiają, że efekt końcowy sesji zachwyca pod każdym względem. Gorąco polecam!!!

Asia i Adam

Życzymy wszystkim takiego fotografa. Jesteśmy zadowoleni i wdzięczni z: – kontaktu – Pani KArolina była z nami w stałym kontakcie zarówno przed jak i po ślubie. Doskonale wiedzieliśmy na jakim etapie jest postprodukcja; – sprzętu oraz umiejętności – zdjęcia są ostre, świetnie skomponowane, nie są prześwietlone ani ciemne – są po prostu piękne.; – terminów – słyszeliśmy mnóstwo historii o czekaniu na zdjęcia nawet ponad miesiąc – nie u tej Pani. Polecam wszystkim z całego serca!